Jeśli słyszysz w sercu głos: “Pójdź za Mną” i zastanawiasz się, czy Bóg powołuję Cię do bycia bratem lub księdzem w Zgromadzeniu Misji, zapraszamy Cię na stronę powolania.misjonarze.pl gdzie znajdziesz wiele informacji na ten temat. Odwiedź także nasz fanpage: www.facebook.com/MlodziezWincentynska gdzie na bieżąco umieszczamy wiadomości z życia Rodziny Wincentyńskiej.

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, niejasności, pamiętaj, że zawsze czekamy na kontakt od Ciebie – mailowo na adres powolaniacm@misjonarze.pl.

Zapraszamy Cię także na Dni Skupienia, o których więcej dowiesz się na stronie: powolania.misjonarze.pl/rekolekcje

Duszpasterz powołaniowy

Dni skupienia

by zastanowić się nad swoim życiem, wyciszyć, poszukać swojego miejsca na tym świecie. Modlitwa, adoracja, konferencje, praca w grupach, długie rozmowy, wspaniali ludzie…

Dla kogo

Przeznaczone są dla mężczyzn od 2 klasy szkoły ponadgimnazjalnej (17+), którzy szukają jak realizować Przykazanie Miłości w swoim życiu. Wszystkie spotkania są niezależne i można przyjechać na wybrane.

Miejsce

Seminarium Księży Misjonarzy św. Wincentego a Paulo, ul. Stradomska 4, Kraków. Zjazd w piątek do 20:00, koniec w niedzielę ok. 13:00

Zgłoszenia

na powolaniacm@misjonarze.pl (podając imię, nazwisko, wiek, miejscowość, telefon).