Wielkopostne dni skupienia

plakat4-16Już w najbliższym czasie po raz kolejny w terminie 12-14.02.2016 w naszym Seminarium na Stradomiu odbędą się DNI SKUPIENIA U MISJONARZY, jest to klasyczna forma weekendu powołaniowego. Zapraszamy młodzież męską od pierwszej klasy szkoły ponadgimnazjalnej (16). Dzień skupienia odbywa się na Stradomiu, więc mamy limit 25 osób – liczy się kolejność zgłoszeń.
Zjazd jak zawsze w piątek, 12 lutego do godz. 17:00, kończymy obiadem w niedzielę, około godziny 13:00. Dni skupienia poprowadzi ks. Jacek Piotrowski CM.
Na zgłoszenia czekamy do 5 lutego lub do wyczerpania limitu miejsc. Prosimy o zgłaszanie mailowe na adres powolaniacm@misjonarze.pl podając imię, nazwisko, wiek uczestnika oraz mail kontaktowy. Zapraszamy także, na stronę wydarzenia na facebook’u.

Przypominamy, że posiadamy foldery informacyjne o Naszym Zgromadzeniu. Zachęcamy do rozpowszechniania ich w naszych parafiach, a także wszędzie tam, gdzie posługujemy, a gdzie są młodzi, którzy mogą być zainteresowani naszym Zgromadzeniem oraz dołączeniem do naszej Wincentyńskiej Rodziny. Czas Wielkiego Postu, to także czas głoszenia rekolekcji przez nas, Misjonarzy. Warto wziąć ze sobą foldery by zawieść je na parafię, gdzie może nie znają Nas, a może któryś z młodzieńców poczuje powołanie do Naszego Zgromadzenia. Z chęcią takie materiały wyślemy. Prosimy o informację na maila.

W imieniu Grupy Młodzieżowo-Powołaniowej – ks. Jacek Piotrowski CM
www.facebook.com/MlodziezWincentynska
mail: powolaniacm@misjonarze.pl
tel. 602422129