Tydzień Modlitw o Powołania

W związku z rozpoczynającym się Tygodniem Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego przesyłamy kilka informacji:

W pierwszym załączniku znajduje się bardzo ciekawe Orędzie Papieża Franciszka na niedzielę Dobrego Pasterza. Zachęcamy do zapoznania się z tym przesłaniem.

Zachęcamy do włączenia się w akcję DYCHA DLA MATURZYSTY, także do udostępnienia tego na facebookowych profilach parafialnych, wspólnot czy prywatnych. Chcemy wspólnie modlić się w intencji maturzystów, odmawiając codziennie Dziesiątek Różańca o Dary Ducha Świętego w czasie egzaminów oraz o dobre i odważne wybory po zdanym egzaminie. Link do wydarzenia na facebook.

Posiadamy sporo różnych materiałów powołaniowych przygotowanych we współpracy z Naszym Wydawnictwem. Jeśli są młodzi, którzy bardziej zainteresowani są duchowością św. Wincentego i życiem Zgromadzenia, z chęcią wyślemy księdzu lub bezpośrednio takiemu młodzieńcowi materiały. Prosimy o kontakt, z podaniem ilości takich kompletów lub dane tych młodych ludzi, by zrobić wysyłkę.

W czasie Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, będzie zorganizowane Centrum Powołaniowe na Stadionie Cracovii. Jako Rodzina Wincentyńska wraz ze Zgromadzeniem Sióstr Miłosierdzia zgłosiliśmy się, by wziąć w tej formie udział. Jest to możliwość spotkania się z młodymi, którzy szukają drogi życiowej. Chcemy, by mogli poznać nasz charyzmat, osobę Wincentego i tak po prostu porozmawiać z Misjonarzem. Centrum Powołaniowe będzie działać od 26 do 29 lipca. Otwarte będzie ono około 10 h dziennie. Stąd też nasza prośba, jeśli któryś z księży jest obecny na ŚDM w tym czasie lub po prostu w Krakowie i chciałby wziąć udział (nawet tylko przez godzinę) w tym przedsięwzięciu, bardzo prosimy o kontakt. Wtedy omówimy szczegóły i przedstawimy jak dokładnie ma to dzieło wyglądać. Z darem modlitwy!

Inne informacje

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies
Translate »