Dni skupienia u Misjonarzy

plakat_27Jak zawsze, w ostatnim tygodniu grudnia, w terminie 27-30.12.2015 w naszym Seminarium odbywać się będą DNI SKUPIENIA U MISJONARZY, jest to klasyczna forma weekendu powołaniowego.  Zapraszamy młodzież męską od pierwszej klasy szkoły ponadgimnazjalnej (16+). Tematem spotkania jest cytat z pisma św. “Błogosławieni czystego serca”. Dzień skupienia odbywa się na Stradomiu, więc mamy limit 25 osób – liczy się kolejność zgłoszeń.

Dziękujemy Wam, że przysyłacie odpowiednich młodzieńców, którzy rzeczywiście chcą ten czas przeżyć na rozeznawanie swojej drogi oraz na modlitwie. Zjazd jak zawsze w niedzielę, 27. grudnia do godz. 17:00, kończymy obiadem w środę, około godziny 13:00. Dni skupienia poprowadzi ks. Andrzej Gieroń CM.

Na zgłoszenia czekamy do 20 grudnia lub do wyczerpania limitu miejsc. Prosimy o zgłaszanie mailowe na adres powolaniacm@misjonarze.pl podając imię , nazwisko, wiek uczestnika oraz mail kontaktowy. Zapraszamy także, na stronę wydarzenia na facebook’u. Prosimy o poinformowanie odpowiednich młodzieńców.

Kolejne terminy DNI SKUPIENIA: 12-14.02.2016Z darem modlitwy!