ks. bp Małysiak w programie TVP Kraków

“Moje życie było piękne. Dziękuję Panu Bogu za to, że żyję. Dziękuje Panu Bogu za to, że mi dał zdrowie. I dziękuję Panu Bogu za to, że dał mi siłę do pracy… to była wspaniała praca. Głoszenie Ewangelii w szkołach i na ulicy…”– powiedział ks. biskup Albin Małysiak CM w niedzielnym programie publicystycznym TEMATY DNIA emitowanym na antenie TVP Kraków (obejrzyj poniżej). Ks. Biskup wystąpił wspólnie p. Łukaszem Lechem, współautorem fabularyzowanego filmu o ks. bp Małysiaku “Z wiarą na głęboką wodę”.

Premiera filmu odbędzie się w Teatrze Słowackiego w trakcie uroczystej gali jubileuszowej w poniedziałek, 17 maja. Film jest koprodukcją TVP Kraków i Śródmiejskiego Ośrodka Kultury w Krakowie. Autorami filmu są: Anna Kaszewska i Łukasz Lech.

“Z wiarą na głęboką wodę” pokazuje wyjątkową osobowość bohatera: pełną temperamentu, poczucia humoru, zapału do pracy. Tego wciąż aktywnego duszpasterza widzimy w różnych sytuacjach, także niecodziennych, towarzyszymy jego spotkaniom z bliskimi. “Z wiarą na głęboką wodę” to dynamiczna, fabularyzowana opowieść o postaci niebanalnej.

[wykorzystano materiały TVP Kraków]

Inne informacje

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies
Translate »