31. Przegląd Piosenki Religijnej „Vincentiana”

Pierwszy3-400x280Pragniemy serdecznie zaprosić zespoły oraz chętną do uczestnictwa młodzież na 31. Przegląd Piosenki Religijnej „Vincentiana”, który odbędzie się podobnie jak w ubiegłych latach w dniach 1-3 maja w Piekarach koło Krakowa, w Centrum Edukacyjnym „Radosna Nowina 2000”.

„Vincentiana” już na stałe wpisała się w kalendarz spotkań rodziny wincentyńskiej, jako impreza wyjątkowa, bo łącząca w sobie: nietypowe rekolekcje, festiwal muzyczny, modlitwę i integrację. Co roku młodzież zebrana wokół Chrystusa pod przewodnictwem świętego Wincentego a Paulo zgłębia inną tematykę. W tym roku towarzyszyć nam będzie hasło z Ewangelii wg św. Jana: „On was wszystkiego nauczy” (J 14,26), a więc zastanawiać się będziemy nad tajemnicą działania Ducha Świętego w naszym życiu.

Warto przyjechać do Piekar, aby spotkać się z braćmi i siostrami w wierze, wsłuchać się w Słowo Boże i miło spędzić weekend majowy. Wierzymy, ze Duch Święty jak zawsze będzie nas prowadził podczas mszy świętych i modlitw, a tym razem także podczas dłuższego niż zwykle modlitewnego czuwania przed Najświętszym Sakramentem. Jak co roku odbędzie się przegląd muzyczny z jury, nagrodami i profesjonalnym nagłośnieniem. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji i spotkania z ciekawymi ludźmi.

Podobnie jak w ubiegłym roku wpisowe od każdego uczestnika wynosi 40 złotych. Prosimy o przyjazd wszystkich uczestników 1 maja (piątek) do godziny 11:00, Vincentiana zakończy się około godziny 13:30 w niedzielę (3 maja). Zapewnione są wszystkie posiłki od kolacji w piątek włącznie (w piątek po południu tylko poczęstunek). Istnieje także możliwość pozostania na obiedzie w niedziele po zakończeniu Vincentiany, należy jednak wcześniej zgłosić taką chęć. Pozostałe informacje porządkowe oraz kwestionariusz uczestnika znajdują się na stronie „Vincentiany”.

Prosimy zespoły, które mają taką możliwość, o jak najwcześniejszy przyjazd w piątek do Piekar (od godziny 8:00), aby odbyć próby akustyczne przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy, co umożliwi nam punktualne wywiązanie się z pozostałych punktów regulaminu. Próby zespołów, które nie będą mogły przybyć do Piekar wcześniej, odbędą się pierwszego dnia po południu i wieczorem.

Zachęcamy do śledzenia fanpage’a „Vincentiany” na facebooku oraz strony poświęconej “Vincentianie“– rozpoczęliśmy już promocję 31. Edycji naszego przeglądu w Internecie.

Z wincentyńskim pozdrowieniem, Klerycy Zgromadzenia Misji

Kontakt:

Tel: 692 010 130 (kl. Jerzy Rutkowski – główny organizator)

Adres: Przegląd Piosenki Religijnej „Vincentiana”

ul Stradomska 4, 31-058 Kraków

Inne informacje

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies
Translate »